środa, 19 września 2012

tęczowo...

z okazji powolutku kręcącego się licznika odwiedzin...dla najwierniejszej czytelniczki. Domi - bez Ciebie nie zrobiłabym nawet połowy moich stworków :) W podziękowaniu za wsparcie powstał tęczowy album na ATCiaki. Wykorzystałam prawie wszystkie distressy jakie mam :) Większość pochodzi ze scrap.com.
Pomysł zaczerpnęłam przede wszystkim z naszego wspólnego narzekania na brak "czegoś" do przechowywania ATC z wymian Skrapujących Polek i z tego kursu znalezionego na Pinterest.
Właściwie niewiele materiałów - stempel Papermanii, kartony, beermata i papiery z Montażowni. Zamyka się na magnes wklejony pod papier okładki...
Album zgłaszam na wyzwanie Just Us Girls Rainbow Color Challenge
sobota, 15 września 2012

moda

 Kolejna wymiana ATC na Polkach :) Mnie skojarzyła się tak:


wersja pomarańczowo granatowa poleciała do Anek73, zielono-żółta zrobiona po czasie i trochę na szybko została u mnie.
W roli głównej gesso - fantastyczna zabawa - ogranicza was tylko wyobraźnia :) Pomysł zaczerpnięty z bloga Virginia & Charlie
W tle pierwszego ATC użyłam magicznego stempla ze Strychu. Odbiłam na nim różne faktury tkaniny.
Stempel Material Girl z Craft4You a napis z alfabetu z Montażowni.W drugiej wersji tło zrobione distressami pochlapanymi wodą , napis zembossowany  pudrem Clear Papermania... i zapomniałam o metce :(
wtorek, 11 września 2012

11 września...

... nie będę wspominać wydarzeń sprzed paru lat, ale świętować razem z Domi jej urodziny. Niestety z powodu choroby latorośli prezent nie dotrze na czas. Obiecała, że nie zajrzy - mnie czas goni - wyzwanie "Vintage" w Diabelskim Młynie się kończy, wiec wrzucam :)

To mój pierwszy i na pewno nie ostatni notes Arte Banalny według fantastycznego kursu  :) Może jeszcze nie jest to szczyt możliwości ale jak mawia Kot Crawford - ćwiczenie czyni mistrza :) 
Wykorzystałam moje najukochańsze papiery Bo Bunny Timepiece zakupione swego czasu w scrap.com... niestety pozostało po nich wspomnienie, więc nie ma czego linkować - o nie, przepraszam jeden jeszcze został :)

Pod spodem podany w przepisie Arte papier do decoupage'u
Okładkę zdobi stempel z Craft4You .
Dalej są zakładki... w nietypowym kształcie  (wyzwanie w scrapkach) niewielkie spinacze mają wyznaczać kolejne rozdziały zapisków, użyłam jeszcze alfabetu z Montażowni. Notes wrzucam jeszcze do
Szuflady "pierwszy dzwonek"
Stamptacular Sunday Challenge "anything but a card"
i Cupcake Craft Challenges "in stitches"
No i oczywiście WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DOMI :)

sobota, 1 września 2012

Marianna...Dla Marianny... bo jest :) Maleńka jak elfik czy skrzat. A ponieważ jej Mama nie bardzo kocha kolor różowy - specjalnie dla niej wszystkie kolory tęczy z przewagą zielonego :)
Karteluchę podrzucam do Kreatywnego Pola na wyzwanie#18 Z wizytą w elfim ogrodzie i do Deep Ocean Things with wings :)Papiery z Galerii Papieru - cudowne lata, i z UHK sklepy cynamonowe. Stempelek ze Scrappo, crackle accent i distressy moje ukochane.