sobota, 2 marca 2013

jeszcze o wystawie

Słusznie przewidywałam, że otwarcie odbędzie się raczej w rodzinnym gronie :) Obecni byli głównie zainteresowani :) Anuszko, Pinezko dziękuję bardzo za przybycie i przemiły wieczór. Jeszcze raz baaardzo wielkie podziękowania dla Siostry Sza za współorganizację i zdjęcia. Dziś nawiedziła nas Novinka i Mrouh :)
O Skrapowisku już jutro, bo to mega pozytywne wydarzenie... nie wiem kiedy minęło... dziękuję Monice i... jeszcze komuś za piękne zakładki...
Teraz jeszcze pozostaje obejrzeć nowe nabytki i czekać do przyszłego roku :D

7 komentarzy:

 1. Obejrzałam zdjęcia - fantastyczne, żałuję, że nie przyjechałam! I jeszcze, że gdybym wiedziała, jakie piękności tam dziewczyny dostarczą, to bym się ze swoim ateciaczkiem nie wyrywała ;) I jeszcze, Muszelio, jaką piękną sukienkę masz!! Wyglądasz niesamowicie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjęcia :) Żałuję, że nie udało mi się dotrzeć, tym bardziej, że nawiedziłabym "stare" kąty z czasów studiów ;) Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Po nerwowym dopinaniu wystawy relaks na scrapowisku zasłużony :)
  Kurcze szkoda, że Pinezka mi się tak porozmazywała, ale to przez jej niebanalne twórcze pozowanie:P

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszelio gratuluję, że udało Ci się wszystko dopiąć:), super wystawa, zazdroszczę Wam, że możecie oglądać tak cudne prace na żywo.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki za relację, mam teraz trochę pojęcia, jak to wszystko wyglądało :)
  Szkoda,że nie mogę zobaczyć zawartości gablot na żywo - to, co widać na zdjęciach, wygląda bardzo efektownie. No i bardzo mi się podoba oprawa i sposób wyeksponowania prac :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ooo, tak, pełno było zadziwień, że te prace tak wyglądają na żywo, tak trójwymiarowo! chociaż Anuszkowe prace już wcześniej "macałam" na żywo! A wystawa może kameralnie, ale mam nadzieję, że ktoś w biegu jednak rzuci okiem, bo jest na co- małe dziełka sztuki! Fajnie było zajrzeć:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Muszelio, Kasiu...to co zrobiłaś jest niesamowicie wyjątkowe! Dziś oglądnęłam zdjęcia i oniemiałam z zachwytu. Biblioteka jest niezwykle nowoczesna! Przepięknie wyeksponowane prace w tych gablotach...dziękuję Ci, że mnie zaprosiłaś do wzięcia udziału bo dopiero jak zobaczyłam to wszystko na zdjęciach, te cudowne prace to dotarło do mnie jakie to niesamowite przedsięwzięcie było. Jestem dumna z Ciebie, z dziewczyn, ktore przysłały prace i troszkę też z siebie :))) Dziekuje, Kochana!!!

  OdpowiedzUsuń

Pięknie dziękuję, Wasze komentarze dodają mi skrzydeł :D