wtorek, 5 marca 2013

Skrapowisko...

Już ochłonęłam... to był niebywały tydzień :D W piątek dopięłyśmy wystawę na ostatni guzik i już można zwiedzać :)


a potem była sobota... dostałam od rodziny WOLNE :D i pojechałam na Skrapowisko. Zaczęło się pięknie - od warsztatów z Olgą Heldwein... wprawdzie walka była zacięta między trójwymiarem a użytecznością, mnóstwem dodatków, które Olga wciąż wyciągała z rękawa, a umiłowaniem ładu i symetrii... brakiem zwyczajowo używanych narzędzi i dodatków... ale udało się :D Zu nabyła nową oprawę a ja wyszalałam się "artystycznie".A później było nadal fantastycznie :D Rzuciłam się w wir zakupów i spłukałam jak zwykle do ostatniego grosza.
Poznałam wreszcie osobiście Novinkę i Matilde, z którymi nakorespondowałam się intensywnie ostatnio.
Przysiadłam się do warsztatów Studia 75 i 13 arts... szalałyśmy razem z Pinezką, Yvette i Pasją Kati ścigając się z czasem i weną :)
Zdobyłam w wymianie śliczne zakładki z Moniką i... jeszcze kimś (stwórca zegarkowej zakładki niech się zgłosi proszę :D). Moje trafiły do Bei i Aki, bardzo mi miło niech służą :D

Chyba dość na dziś...

Jeszcze tylko bardzo, bardzo chciałam podziękować za komentarze pod poprzednim postem - miód na moje serce, którego pół zostawiłam w identyfikatorze :D Dziękuję :D :D :D


6 komentarzy:

 1. Piękny owoc szaleństwa :) modelka urocza!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej! Strasznie mi się podoba ta ciepła, miodowa kolorystyka! :D Świetna praca! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie oprawiłaś Zu i to bez distressowania :D
  Ekstra te warstwy, a plastry miody świetnie się wkomponowały:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszelko! dziękuję za ten dzień :* ja już nic o Twojej pracy nie napiszę, bo widziałaś, jak mi ślina kapała na nią :) bardzo miło mi się z Tobą craftowało i mam nadzieję, że dane nam będzie to szybko powtórzyć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny owoc tych warsztatów! :))

  OdpowiedzUsuń
 6. O, jak pięknie! Fantastyczna atmosfera dała znać o sobie, cudnie oprawiłaś zdjęcie :) A identyfikator - sama wiesz, że doskonały :)

  OdpowiedzUsuń

Pięknie dziękuję, Wasze komentarze dodają mi skrzydeł :D