środa, 15 sierpnia 2012

SZAch MAT!

Kolejna wymiana ATC na SP "Czarno-Biało". Trafiony zatopiony - Siostry Sza - duuuże wyzwanie :) Przede wszystkim ze względów ambicjonalnych. Trudność stanowił brak możliwości standardowej konsultacji pomysłów, nakręcania i wzajemnego inspirowania :) Nasze wspólne (prawie codzienne) kawki były zatrute ogólnikami... ach jaki mam pomysł... zmieniłam koncepcję... potrzebuję więcej czasu... znalazłam świetny patent - no nie mogę ci powiedzieć... dobra, to w poniedziałek :)

Po wielu odrzuconych koncepcjach wpadło mi do głowy SZAch MAT i już nie mogłam się oprzeć. W dodatku uznałam, że wymiana z siostrami musi być trójstronna - dlatego stworzyłam trzy egzemplarze :)
Głównym bohaterem jest oczywiście black&white accents, pola oddzielone są crackle accents dodatkowo jeszcze w jednym z ATeCiaków użyłam czerwonego liquid pearls. Figury wydłubane z beermaty... dłuuuugo to trwało :)
Patent na litery odkryłam w Pinterest (moja nowa szalona miłość). 

Największym stresem był moment przekazania face-to-face :) Mam nadzieję, że sprostałam... Jeśli nie - Domi jest mistrzynią pokera :D

Ja dostałam cudeńko - ścianę z autentycznym gwoździem do wieszania miniaturowych dzieł sztuki :) Nie będę opisywać - nie da się! Zajrzyjcie TU :)

Za wszystkie dodatkowe atrakcje tej wymiany dziękuję bardzo i oczekuję z niecierpliwością kolejnych szczęśliwych "splotów okoliczności" ;)


ATeCiaki zgłaszam na wyzwanie Szachownicowe w Craft4You i Czarno na białym w DecoKreacji.

7 komentarzy:

 1. A jakże - jestem mistrzynią pokera, bo choćbym nie wiem jak się starała to i tak jakością wykonania nie byłabym w stanie dorównać:D Pozostało cieszyć się ogromnie z najpiękniejszego ATCiaka w kolekcji i schować zawstydzenie do kieszeni:P

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudne ateciaki i bardzo pomysłowe (ależ żałuję, że brakuje mi czasu na taką twórczość)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne ATCiaki :) Nietuzinkowe :)Dziękuję za udział w wyzwaniu Craft4You.:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny pomysł. Dziękujemy za udział w wyzwaniu Decokreacji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niezwykła szachownica! Dziękujemy za udział w wyzwaniu na blogu DecoKreacji.

  OdpowiedzUsuń

Pięknie dziękuję, Wasze komentarze dodają mi skrzydeł :D